SPORTUOK ir ŠOK -  tai aktyvaus judėjimo treniruotės. Jos pradedamos lengvu apšilimu, išjudinami sąnariai, iš miego pažadinami visi kūno raumenys. Palaipsniui pereinama prie aktyvaus judėjimo pratimų, kurie  priverčia paprakaituoti, tačiau jie atliekami grakščiai, ritmingai Lotynų Amerikos šokių judesiais.

Sportuok ir Šok repeticijos eiga:

  • 5 min. APŠILIMAS – apšilimo metu išjudinami visi  kūno raumenys -  nuo kaklo iki pat kojų  galiukų!

  • 30 min. KARDIO PRATIMAI – pratimų metu  išlaikomas aktyvus tempas. Kardio pratimų metu deginami riebaliukai bei stiprinamas ne tik vidinis, bet ir išorinis raumenynas!

  • 25 min. LOTYNŲ AMERIKOS ŠOKIAI – vienos repeticijos metu šokami ne daugiau kaip 2 skirtingi šokiai,  tobulinama atlikimo technika, grakštumas, elegancija.

  • 15 min. TEMPIMO PRATIMAI – po didelės kūno iškrovos pasisemiama jėgų, atsipalaiduojama atliekant tempimo pratimus.

  • 15 min. PILVO PRESO STIPRINIMAS – repeticijos pabaigoje gulint ant grindų atliekami 3-5  pilvo preso stiprinimo pratimai.

{gallery id=joga2019 layout=hidden}Moduliai/joga{/gallery}{gallery link=joga2019}Jogos užsiėmimai{/gallery}Užsiėmimus gali lankyti žmonės, dar nieko negirdėję apie jogą, ir tie, kurie jau susipažinę su ja iš įvairių knygų ar net kitur praktikavę. Mokymas laipsniškas ir nuoseklus, prasideda nuo nesudėtingų asanų, kurios daro kūną lankstų ir sveiką, gerėja organų veikla, nuotaika, gyvenimo kokybė - tai puikus atsipalaidavimo būdas nuo pašėlusio gyvenimo tempo. Kiekvienas užsiėmimas pradedamas mankštele, toliau - asanų kompleksas, kvėpavimo praktikos ir baigiamas atsipalaidavimu bei meditacija. Visa tai trunka 1,5 val. Pirmasis asanų kompleksas skirtas pirmai čakrai (energetinis centras, esantis stuburo apačioje, ties kryžkauliu) aktyvinti. Ši čakra atsako už storąją ir tiesiąją žarną, kaulus, dantis, stuburgalį, kojas, pėdas, prostatą, antinksčių veiklą (nuo jų veiklos priklauso gebėjimas atsispirti stresui, alergijoms). Ši čakra valdo šalinamąją ir reprodukcinę organizmo funkcijas. Per maždaug du mėnesius įvaldomos pirmojo komplekso asanos ir pereinama į kitą lygmenį – prasideda darbas su antrąja čakra. Ši atsako už lytines liaukas, apatinėje pilvo dalyje esančius organus, kryžkaulį, dubens ertmę, gimdą, inkstus, šlapimo pūslę, kraujotaką, kūno skysčius. Antrojo komplekso asanos gerina šių organų darbą, padeda valdyti emocijas. Po dar dviejų mėnesių – trečias lygmuo ir t.t.

Joga – puikus būdas atsipalaiduoti, kitoks požiūris į gyvenimą, jo kokybę, šaunus būdas praleisti laiką kartu.

 

Joga – meditacijos būdas, kuris atpalaiduoja kūną, nuramina protą, mažina stresą, pagerina bendrą savijautą, lėtina senėjimo procesus, kūnas tampa lankstesnis ir grakštesnis. Tai būdas tobulėti dvasiškai, visapusiškai save pažinti, suteikiantis ramybės ir proto koncentracijos. Joga padės, jei kamuoja depresinė nuotaika, norite sustiprinti imunitetą, norite išvengti senatvinių ligų, numesti svorio, pristabdyti senėjimo procesus.

{gallery id=sokiai2019 layout=hidden}Moduliai/sokiai{/gallery}{gallery link=sokiai2019}Jogos užsiėmimai{/gallery}

Šokis - tai atgaiva kūnui ir sielai. Svaigus muzikos ritmas, judesio laisvė, gera nuotaika - visa tai Jūs galite patirti pradėję šokti Solo-Latino, linijinius šokius. Šiems šokiams nereikia poros, čia kiekvienas gali išreikšti savo individualumą, mėgautis judesiu, muzika...
Jei turite porą, puiki proga pasimokyti temperamentingos Salsos, romantiškos Bačatos...
Tad kviečiame visus, kas nori ištisus metus šypsotis, gerai jaustis, susirasti draugų, bendraminčių, išmokti šokti.
Šokti gali visi, nepriklausomai nuo amžiaus, įpročių, gebėjimų.
Tad niekada nesakykite, kad nemokate šokti - tiesiog ateikite ir pabandykite...
Iki malonių susitikimų :)