SPORTUOK ir ŠOK -  tai aktyvaus judėjimo treniruotės. Jos pradedamos lengvu apšilimu, išjudinami sąnariai, iš miego pažadinami visi kūno raumenys. Palaipsniui pereinama prie aktyvaus judėjimo pratimų, kurie  priverčia paprakaituoti, tačiau jie atliekami grakščiai, ritmingai Lotynų Amerikos šokių judesiais.

Sportuok ir Šok repeticijos eiga:

  • 5 min. APŠILIMAS – apšilimo metu išjudinami visi  kūno raumenys -  nuo kaklo iki pat kojų  galiukų!

  • 30 min. KARDIO PRATIMAI – pratimų metu  išlaikomas aktyvus tempas. Kardio pratimų metu deginami riebaliukai bei stiprinamas ne tik vidinis, bet ir išorinis raumenynas!

  • 25 min. LOTYNŲ AMERIKOS ŠOKIAI – vienos repeticijos metu šokami ne daugiau kaip 2 skirtingi šokiai,  tobulinama atlikimo technika, grakštumas, elegancija.

  • 15 min. TEMPIMO PRATIMAI – po didelės kūno iškrovos pasisemiama jėgų, atsipalaiduojama atliekant tempimo pratimus.

  • 15 min. PILVO PRESO STIPRINIMAS – repeticijos pabaigoje gulint ant grindų atliekami 3-5  pilvo preso stiprinimo pratimai.

Šokis - tai atgaiva kūnui ir sielai. Svaigus muzikos ritmas, judesio laisvė, gera nuotaika - visa tai Jūs galite patirti pradėję šokti Solo-Latino, linijinius šokius. Šiems šokiams nereikia poros, čia kiekvienas gali išreikšti savo individualumą, mėgautis judesiu, muzika...
Jei turite porą, puiki proga pasimokyti temperamentingos Salsos, romantiškos Bačatos...
Tad kviečiame visus, kas nori ištisus metus šypsotis, gerai jaustis, susirasti draugų, bendraminčių, išmokti šokti.
Šokti gali visi, nepriklausomai nuo amžiaus, įpročių, gebėjimų.
Tad niekada nesakykite, kad nemokate šokti - tiesiog ateikite ir pabandykite...
Iki malonių susitikimų :)

.