2022 m. SAUSIO m. 26-28 d.

Stokholmas moterų trio iš Lietuvos pasitiko savo pastatų didybe, gulbių pulkais bei darganotu oru.

Sausio 26-28 dienomis Švedijos sotinėje, vyko Nordplus Adult projekto „Migrančių moterų integracija per meno koučingą“ finalinis projekto partnerių susitikimas.

Dvi dienas trukęs susitikimas buvo užpildytas dalykiško bendravimo, bendradarbiavimo bei rezultatų pristatymu. Švedija, Latvija, Lietuva... Projekto dalyviai-partneriai dalijosi įvykusių meno koučingo sesijų bei mokymų rezultatais, patyrimais bei emocijomis. Susitikimo metu buvo pristatytos Sėkmės istorijos kortos, patikrintas jų sėkmingas veikimas, padedantis klientui išsakyti savo lūkesčius karjeros planavimo srityje.  Tai dar vienas žingsnis link suvokimo apie moters migrantės kelio ieškojimą per meną....

Augalas

 2022 m. SAUSIO 24 d.

Kviečiame susipažinti su svarbiausiu mūsų Nordplus Adult projekto rezultatu!
Tai yra „Migrančių moterų integracijos į darbo rinką naudojant meno koučingą vadovas“.
Jį galite atsisiųsti čia: https://nordplus-wimtac.com/resources-2/

Šis vadovas yra puikios partnerystės rezultatas!
Ačiū veikliai ir darniai komandai:
Aistei Bartkevičienei, Živilei Izabelei iš „Socialinių-edukacinių iniciatyvų centro „PLIUS“ (Lietuva);
Gunta Viksne, Iveta Dembovska iš „Saugūs namai“ (Latvija);
Dieudonne D'amour iš „Igitego“ (Švedija).

Nordplus Adult projektas „ Migrančių moterų integracija per meno koučingą (WIMTAC)”. Nr. NPAD-2019/10149.

Jei norite sužinoti apie projekto veiklas daugiau, kviečiame aplankyti internetinį puslapį: https://nordplus-wimtac.com/

 

NordPlus Adult projekto „Migrančių moterų integracija per meno koučingą“ (WIMTAC) Nr. NPAD-2019/10149 tikslams įgyvendinti buvo numatyti ne tik susitikimai ir meno koučingo sesijos su moterimis migrantėmis, bet ir mokymai mokytojams, specialistams, dirbantiems bei norintiems dirbti su migrantėmis. 2022 sausio 19 d. Bitės SMC nuotoliniu būdu vyko meno koučingo mokymai andragogams, karjeros orientavimo specialistams bei mokytojams iš įvairių Lietuvos miestų. Šių mokymų metu Bitės SMC etikos mokytoja, projekto koordinatorė Kristina Martinavičiutė pristatė projekto idėją, tikslus bei įgyvendintus uždavinius. Įvadiniam pažinimui meno koučingo metodu buvo pristatytos Socialinių-edukacinių iniciatyvų centro „PLIUS“ (Lietuva) sukurtos metaforinės kortos „Sėkmės istorijos“, kuriomis klausytojai galėjo įsivertinti savo vidinę emocinę būseną, pabandyti atsakyti į svarbius klausimus, susijusius su kiekvieno karjera. Vėliau K.Martinavičiutė pristatė visų projekto parnerių iš Švedijos, Lietuvos bei Latvijos sukurtas meno koučingo sesijas, skirtas darbui su migrantėmis moterimis. Sulaukti puikūs atgarsiai ir įvertinimas. Mokytojai pajuto tokių sesijų naudą ir puikias papildomas galimybes bendravimui su migrantėmis karjeros planavimo srityje. Vėliau K.Martinavičiutė pasidalino savo turimų kortų nauda etikos bei kitose pamokose mokinių emocijų įsivertinimui. Mokymai prabėgo nejuntamai greitai ir visi išsinešė teigiamų emocijų srautą bei padėką už tokio projekto naudingumą.

 

 

Nordplus programą finansuoja Šiaurės Ministrų Taryba

nordplus
 
Gabrielės Petkevičaitės-Bitės SMC

Nordplus projektas „Migrančių moterų integracija per meno koučingą“

Nr. NPAD-2019/10149

Pirmasis projektinis susitikimas
ŠVEDIJA, KARLSTAD.
2019 m. SPALIO 02-04 d.

Kristina Martinavičiutė
Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės – Bitės suaugusiųjų mokymo centro projektų koordinatorė, etikos vyresnioji mokytoja, psichologė

2019 m. spalio 02–04 dienomis Karlstad mieste (Švedija) įvyko pirmasis Nordplus projekto „Migrančių moterų integracija per meno koučingą” partnerių susitikimas. Projektiniame susitikime Bitės SMC atstovavo projekto koordinatorė, etikos mokytoja ir psichologė Kristina Martinavičiutė ir anglų kalbos mokytoja Giedrė Valūnaitė-Oleškevičienė.

Susitikime dalyvavo po partneriai iš visų projekto šalių: Lietuvos, (iš dviejų Lietuvos organizacijų) Latvijos, Švedijos. Projekto trukmė: vieneri metai, o koordinatoriai–Lietuvos nevyriausybinė organizacija.

Susitikę partneriai pirmiausia pristatė savo organizacijas, buvo skiriama nemažai dėmesio lūkesčiams, susijusiesiems su šiuo projektu, taip pat visų partnerių įgyvendintų projektų įvairovei. Po to koordinatoriai iš socialinių iniciatyvų centro „Sei Plius“ Lietuvoje susipažino visus susirinkusius su meno koučingo sąvoka, kaip šis metodas gali būti naudojamas įvairiose veiklose, kokia jo istorija, tikslai ir galimybės.

Buvo aptartos projekto sutartys, finansiniai klausimai bei veiklos, kurias kiekviena šalis privalo įgyvendinti iki kito susitikimo Latvijoje gegužės mėnesį: meno koučingo programos sukūrimas įtaukiant visus partnerius, išsamios metodologinės medžiagos paruošimas.

2021 gegužės-birželio mėnesiais Bitės SMC organizavo keturis meno koučingo užsiėmimus, kurie buvo parengti kartu su partneriais iš Švedijos, Lietuvos bei Latvijos, įgyvendinant Nordplus Adult projektą „Migrančių moterų integracija per meno koučingą“ (WIMTAC) Nr. NPAD-2019/10149. Užsiėmimus vedė mokymo centro psichologė, etikos mokytoja K. Martinavičiutė.
Šie meno koučingo užsiėmimai buvo skirti migrantėms moterims, siekiančioms geriau pažinti savo karjeros galimybes, įvertinti bei suprasti kokia profesija ar darbinė veikla joms yra tinkamiausia, o kokie profesijos aspektai sukelia daugiausiai iššūkių.
Nuotoliniuose užsiėmimuose dalyvavo dešimt įvairaus amžiaus bei patirties moterų: dalis jų mokėsi Bitės SMC, o dalis prisijungė prie mokymų perskaičiusios skelbimą internetinėje erdvėje. Mokymai vyko įvairiomis kalbomis, nes dalyvauti norinčios moterys kalbėjo angliškai, rusiškai arba lietuviškai, tad buvo stengtasi prisitaikyti prie dalyvių poreikių.
Džiugu, kad po šių užsiėmimų sulaukėme labai šiltų atsiliepimų bei grįžtamojo ryšio: dalyvavusios moterys dėkojo už tokią netikėtą galimybę, džiaugėsi užsiėmimų rezultatais ir labai norėjo dalyvauti meno koučingo užsiėmimuose ir toliau.