eu-prj 50plus smpf

 

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.
Grundtvig paprogramė yra Mokymosi visą gyvenimą programos dalis, o šią programą Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

MOBILE DEVICES AND WEB 2.0-NEW PERSPECTIVE IN ICT FOR DIGITAL INCLUSION IN EUROPE”
(“Mobilieji prietaisai ir Web 2.0 – naujos skaitmeninių IKT technologijų diegimo galimybės Europoje”)


Nr. LLP – GRU – MP – 2012 – LT – 00008
KETVIRTASIS PROJEKTINIS SUSITIKIMAS
TURKIJA, ÇANAKKALE
2013 rugsėjo 10 – 16

Kristina Martinavičiutė
Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės–Bitės suaugusiųjų mokymo centro projektų koordinatorė, etikos vyresnioji mokytoja, psichologė

 

2013 metų rugsėjo 10 – 16 dienomis Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės – Bitės suaugusiųjų mokymo centro mokytojai vyko į ketvirtąjį projekto „MOBILE 50+“ partnerių susitikimą. Šis susitikimas vyko Turkijoje, Canakkale mieste. Susitikime Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės – Bitės suaugusiųjų mokymo centrui atstovavo: direktoriaus pavaduotojas ugdymui, fizikos ir informacinių technologijų vyresnysis mokytojas Mindaugas Geryba, projekto koordinatorė, etikos vyresnioji mokytoja, psichologė Kristina Martinavičiutė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja Indrė Adomaitienė ir informacinių technologijų mokytojas Aivaras Čechamiras.

Šio susitikimo metu partneriai pristatė savo nuveiktus darbus po paskutiniojo projektinio susitikimo Lietuvoje. Buvo pademonstruotas ir projekto partnerių suomių sukurtas filmas apie susitikimą Vilniuje - visi kartu turėjome galimybę prisiminti bendras veiklas.

Priimančiosios organizacijos atstovai turkai organizavo vizitus:

  1. į Fen Lisesi mokyklą netoli Cannakale miesto, kuriame buvo pristatyta e–mokymo sistema;
  2. į archeologijos muziejų;
  3. į miesto tarybą, kurioje organizuojami informacinių technologijų mokymai, skirti vyresnio amžiaus žmonėms;
  4. į istorinį Trojos miestą, kuriame projekto partneriams ekskursiją vedė puikus Trojos specialistas, daugybės knygų ir monografijų autorius Mustafa Askin;
  5. į specialią biblioteką, kurioje daugybė vien Trojai skirtų leidinių.

Visi projekto partneriai buvo parengę ir pristatė savo pranešimus apie archeologines aktualijas savo šalyse; pristatymai buvo organizuoti neformalioje aplinkoje – kavinės lauko kiemelyje, į kurį susirinko daug svečių, besidominčių archeologija, istorija bei švietimo projektais.

Partneriai iš Vokietijos (Kylio) organizavo praktinį seminarą, kuriame darbo grupių rezultatai buvo trumpi filmai apie Troją. Darbas vyko mišriose tarptautinėse komandose, kartu dirbo mokytojai bei besimokantieji.

Projekto koordinatorių susitikime paskutiniąją darbo dieną buvo aptarta: konkrečios datos, iki kada partneriai atliks sutartus darbus, kokiais būdais visi projekto partneriai vykdo projekto sklaidą, kito susitikimo Kylyje (Vokietija) darbotvarkė ir apie kokias konkrečias taikomąsias programas galėtų būti organizuotas praktinis seminaras Kylyje.

Taip pat buvo patikslinta paskutiniojo projektinio susitikimo Suomijoje data, veiklų įvertinimo instrumentai, numatomi darbai, kuriuos atliks kiekviena organizacija iki kito susitikimo, ir sutarta dėl dviejų susitikimų „Skype“ programa.

Mokantis naujų taikomųjų programų
Mokantis naujų taikomųjų programų

Projekto partneriai dalijasi patirtimi
Projekto partneriai dalijasi patirtimi

Tikriname kiek žmonių tilpo žymiajame Trojos arklyje
Tikriname kiek žmonių tilpo žymiajame Trojos arklyje

Visi projekto partneriai ekskursijos po Canakkale metu
Visi projekto partneriai ekskursijos po Canakkale metu

Sertifikatų įteikimas
Sertifikatų įteikimas

Draugiška projektinė komanda....
Draugiška projektinė komanda....

...Apžiūrinėjant didingąjį Stambulą...
...Apžiūrinėjant didingąjį Stambulą...