Erasmus+  Gabrielės Petkevičaitės-Bitės SMC

„Integracijos ir tolerancijos labui“ (FIT):
Erasmus+ KA2 projekto tarptautinis praktinis seminaras

 

Bitės SMC ir projekto partnerių vardu kviečiame visus į Erasmus+ KA2 projekto „Integracijos ir tolerancijos labui“ (Nr. 2015-1-IS01-KA204-013162) praktinį seminarą, kuris vyks Vilniuje 2017–06–20 Bitės SMC (Kauno g. 43).

Kviečiame visus suaugusiųjų švietėjus bei besimokančiuosius, tuos, kurie domisi projektine veikla ir siekia sužinoti daugiau apie migrantų mokymą bei tarptautinių projektų veiklos rezultatus.

Šis renginys yra skirtas Erasmus+ KA2 projekto „Integracijos ir tolerancijos labui“ veikloms ir rezultatams apibendrinti, pasidalinti gerąja patirtimi apie migrantų mokymą įvairiose šalyse.

Seminaro metu bus pristatytas vienas iš svarbiausių projekto rezultatų – intelektinis produktas „Pedagoginis gidas”. Taip pat savo veiklomis ir pasiektais rezultatais pasidalins visi projekte dalyvavę partneriai. Galutinis projekto rezultatas „Pedagoginis gidas“ buvo kuriamas naudojantis visų partnerių parašytomis trijų lygių migrantų valstybinės kalbos mokymo programomis, daug dėmesio buvo skiriama kiekvienos šalies kultūriniam kontekstui.

  • Tikslinė grupė: suaugusiųjų švietėjai, besimokantieji, projektinių veiklų dalyviai
  • Vieta: Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės – Bitės suaugusiųjų mokymo centras, Kauno g. 43, Vilnius
  • Seminaro pradžia: 2017–06–20 diena, 10 val.
  • Trukmė: 6 ak. val.
  • Seminaro kalba: anglų

Dalyviams bus išduodami pažymėjimai apie dalyvavimą renginyje.

Ketinančius dalyvauti prašome registruotis elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2017-06-16 dienos.

Laukiame Jūsų atvykstant!

Kontaktinis asmuo: Kristina Martinavičiutė: +370 650 269 76;
el paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.