Nordplus programą finansuoja Šiaurės Ministrų Taryba

nordplus
 
Gabrielės Petkevičaitės-Bitės SMC

Nordplus projektas „Migrančių moterų integracija per meno koučingą“

Nr. NPAD-2019/10149

Pirmasis projektinis susitikimas
ŠVEDIJA, KARLSTAD.
2019 m. SPALIO 02-04 d.

Kristina Martinavičiutė
Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės – Bitės suaugusiųjų mokymo centro projektų koordinatorė, etikos vyresnioji mokytoja, psichologė

2019 m. spalio 02–04 dienomis Karlstad mieste (Švedija) įvyko pirmasis Nordplus projekto „Migrančių moterų integracija per meno koučingą” partnerių susitikimas. Projektiniame susitikime Bitės SMC atstovavo projekto koordinatorė, etikos mokytoja ir psichologė Kristina Martinavičiutė ir anglų kalbos mokytoja Giedrė Valūnaitė-Oleškevičienė.

Susitikime dalyvavo po partneriai iš visų projekto šalių: Lietuvos, (iš dviejų Lietuvos organizacijų) Latvijos, Švedijos. Projekto trukmė: vieneri metai, o koordinatoriai–Lietuvos nevyriausybinė organizacija.

Susitikę partneriai pirmiausia pristatė savo organizacijas, buvo skiriama nemažai dėmesio lūkesčiams, susijusiesiems su šiuo projektu, taip pat visų partnerių įgyvendintų projektų įvairovei. Po to koordinatoriai iš socialinių iniciatyvų centro „Sei Plius“ Lietuvoje susipažino visus susirinkusius su meno koučingo sąvoka, kaip šis metodas gali būti naudojamas įvairiose veiklose, kokia jo istorija, tikslai ir galimybės.

Buvo aptartos projekto sutartys, finansiniai klausimai bei veiklos, kurias kiekviena šalis privalo įgyvendinti iki kito susitikimo Latvijoje gegužės mėnesį: meno koučingo programos sukūrimas įtaukiant visus partnerius, išsamios metodologinės medžiagos paruošimas.