2021 gegužės-birželio mėnesiais Bitės SMC organizavo keturis meno koučingo užsiėmimus, kurie buvo parengti kartu su partneriais iš Švedijos, Lietuvos bei Latvijos, įgyvendinant Nordplus Adult projektą „Migrančių moterų integracija per meno koučingą“ (WIMTAC) Nr. NPAD-2019/10149. Užsiėmimus vedė mokymo centro psichologė, etikos mokytoja K. Martinavičiutė.
Šie meno koučingo užsiėmimai buvo skirti migrantėms moterims, siekiančioms geriau pažinti savo karjeros galimybes, įvertinti bei suprasti kokia profesija ar darbinė veikla joms yra tinkamiausia, o kokie profesijos aspektai sukelia daugiausiai iššūkių.
Nuotoliniuose užsiėmimuose dalyvavo dešimt įvairaus amžiaus bei patirties moterų: dalis jų mokėsi Bitės SMC, o dalis prisijungė prie mokymų perskaičiusios skelbimą internetinėje erdvėje. Mokymai vyko įvairiomis kalbomis, nes dalyvauti norinčios moterys kalbėjo angliškai, rusiškai arba lietuviškai, tad buvo stengtasi prisitaikyti prie dalyvių poreikių.
Džiugu, kad po šių užsiėmimų sulaukėme labai šiltų atsiliepimų bei grįžtamojo ryšio: dalyvavusios moterys dėkojo už tokią netikėtą galimybę, džiaugėsi užsiėmimų rezultatais ir labai norėjo dalyvauti meno koučingo užsiėmimuose ir toliau.