Bitės SMC aktyviai dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose projektuose, o pastaraisiais mėnesiais vyko net keli tarptautiniai „Erasmus+”projektų susitikimai įvairiose šalyse, iš kurių mokytojai parsivežė daug naujų idėjų bei įspūdžių. Taigi, nusprendėme, kad norime pasidalinti tuo, ką išmokome bei sužinojome, ir balandžio 26 dieną susitikome virtualiai.

Eglė Stankevičienė ir Indė Adomaitienė pristatė „Erasmus+“ KA2 projektą CHEST Nr. 2019-1-PL01-KA204-065425. Spalio mėnesį vyko susitikimas Portugalijoje, o kovo mėnesį – Turkijoje. Į šiuos susitikimus vyko net šeši kolegos iš Bitės SMC. CHEST projekte labai daug dėmesio skiriama veiklų sklaidai, visos projekte dalyvaujančios šalys rašo daug straipsnių, naujienlaiškių. Įvairios įdomios informacijos galima rasti projekto internetiniame dienoraštyje chestproject.eu
Labai rekomenduojame apsilankyti ir paskaityti!

Kristina Martinavičiutė pasakojo apie mokymus Ispanijoje, Segovijos mieste, į kuriuos kovo mėnesį vyko keturi Bitės SMC darbuotojai („Erasmus+“ KA2 projektas INTERACTE, Nr. 2019-1-IS01-KA204-051143). Mokymų Ispanijoje metu Bitės SMC mokytojai išmoko geriau naudotis įvairiomis OFFICE 365 programėlėmis, parsivežė naujų idėjų, kaip šias programėles pritaikyti mokant suaugusiuosius, taip pat buvo analizuojamas SELFIE klausimynas. SELFIE yra nemokama internetinė savirefleksijos priemonė mokykloms, ją sukūrė Europos Komisija, Europos švietimo ekspertai, siekdami padėti mokykloms naudoti skaitmenines technologijas mokymui ir švietimui. O štai saugaus naudojimosi internetu pamokos, vedamos patyrusio ispanų specialisto, sukėlė daug klausimų ir diskusijų. Bet juk tik karštų diskusijų metu gimsta tiesa.

Virtualaus seminaro metu tarptautinę anglų kalbos dieną prisiminti ir smagų žaidimą, naudojantis Kahoot platforma, pažaisti pasiūlė anglų kalbos mokytoja Renata Skrebutėnienė.

Bet juk norisi praktiškai išbandyti ir kitus metodus.
Tad DĖMESIO!

Gegužės 26 dieną Bitės SMC organizuojama metodų mugė, kurios metu bus pristatomi kai kurie nauji ir įdomūs suaugusiųjų mokymo metodai!

„Erasmus+” KA2 projektai INTERACTE (Nr. 2019-1-IS01-KA204-051143)

CHEST (Nr. 2019-1-PL01-KA204-065425) yra remiami „Erasmus+“ programos.